P.B.H. „KONEKA” s.c.

Biuro obsługi:
ul.Tulipanowa 22
05-091 Ząbki

604 227 508

biuro@koneka.pl

   
 

Nasze Cele :

Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości zakupienia własnego wymarzonego mieszkania.
Chcemy aby to wymarzone mieszkanie było w pełni realne, dostępne, oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów i za przystępna cenę. Obecnie oferujemy gotowe mieszkania w Markach k/Warszawy

Najnowsza Inwestycja :

MARKI ul. Pomorska (budynki oddane do użytkowania)

Zespół trzech budynków jednorodzinnych dwu i cztero lokalowych w zabudowie szeregowej. Marki ul. Pomorska  Lokale bezczynszowe. W pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek, przystanek autobusowy. Dogodna komunikacja we wszystkich kierunkach: na trasę Toruńską, Gdańską, Siekierkowsko-Łazienkowską, w kierunku na Białystok i "Mazury".

 

Nowe wiadomości :

Do Państwa dyspozycji oddajemy ofertę, w której proponujemy dwa warianty wykończenia mieszkań. Zarówno wariant STANDARD jak i PREMIUM zostały przygotowane z myślą o Państwa komforcie i zaoszczędzonym czasie oraz pieniądzach  zobacz więcej »

Nowa planowana inwestycja firmy zlokalizowana będzie w  Ząbkach przy  ul. ks. S. Zycha. Przewidywany termin rozpoczęcia prac II kwartał 2016. W planowanym budynku będą znajdować się lokale mieszkalne oraz lokale usługowe (ulokowane wzdłuż ulicy). Wszystkich zainteresowanych nową inwestycją zachęcamy do kontaktu - na tym etapie możliwy jest realny wpływ na wygląd, metraż i rozkład pomieszczeń.